FIRMA VETERAN CAR trade a její sesterská společnost Veteran Car

je nástupcem a pokračovatelem firmy Veteran Car Štangl, která vznikla v roce 1997 jako renovační dílna a byla završením celoživotního zájmu pana Josefa Štangla o historické automobily a jejich sběratelství.

Zabýváme se prodejem historických automobilů, jejich oceňováním a poradenstvím a v neposlední řadě také renovacemi. Prodeji historických automobilů na profesionální úrovni se věnujeme od roku 2006, neboli máme již dvanáctiletou tradici. Výhodou koupě či prodeje v naší firmě – oproti kupování „z „ruky“ – je to, že Vám dokážeme nezávisle a odborně poradit a říct, o jaké vozidlo se jedná. Dokážeme Vám vysvětlit technické klady či nedostatky vozu, který se Vám líbí. A otevřeně Vás budeme informovat zejména o jeho současném technickém stavu, což je při koupi historických vozidel velmi podstatné a zásadní. Ve srovnání s prodejci „z ruky“ jsme naprosto objektivní a nemáme potřebu Vás „balamutit“ tím, že je vozidlo skvělé a stačí jen natankovat a jezdit. A když Vám to řekneme, tak to tak skutečně je. Ruku v ruce s informací o technickém stavu vozidla jde i jeho prodejní cena. Nechceme, abyste s vozidlem měli starosti a technické problémy a zbytečně „vyhazovali“ peníze za nesmyslné opravy a renovace. Naší zásadou je zajistit, abyste své finanční prostředky investovali do automobilu, jehož cena odpovídá nejen vzhledu, ale zejména i technickému stavu. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád a pravidelně vracet. A to nejen když bude chtít automobil koupit či prodat, ale také když si bude chtít o vozidle, které vlastní, jen příjemně popovídat.

Naše nabídka automobilů na prodej je omezená, ale díky dlouholetým zkušenostem, znalostem a zejména spoluprací s firmami zabývajícími se historickými vozidly u nás i v zahraničí dokážeme Vaše vysněné vozidlo zajistit i od jiných prodejců či majitelů.

Nejsme specialisti pouze na jednu automobilovou značku. Zaměřujeme se zejména na unikátní automobily, především z počátků éry motorizmu a z meziválečného období. Nicméně v současné době nás zajímají a nabízíme také vozy z 80. a 90. let minulého století.

Při prováděných renovacích je pro nás vždy obrovská výzva pustit se do vozu, k němuž je dostupné minimum dokumentace. Získání těchto informací vyžaduje vysoké úsilí a nasazení. Zásadou je uvést vozidlo do takového stavu, jako když nové vyjíždělo z bran automobilky. Zárukou kvalitní renovace jsou pak bohaté zkušenosti a znalosti našich specialistů. A je jedno, zda se jedná o automobil z roku 1908 či 1980…

V naší firmě pracuje patnáct lidí zapálených do veteránů. Máme zde specialisty a odborníky na podvozky, motory, převodovky, elektroinstalaci, dřevěné kostry karoserie, interiérové dřevo, zámečnické a nástrojářské práce.

O nás

Zabýváme se prodejem historických automobilů, jejich oceňováním a poradenstvím a v neposlední řadě také renovacemi.

Prodeji historických automobilů na profesionální úrovni se věnujeme od roku 2006, neboli máme již dvanáctiletou tradici. Výhodou koupě či prodeje v naší firmě – oproti kupování „z „ruky“ – je to, že Vám dokážeme nezávisle a odborně poradit a říct, o jaké vozidlo se jedná.

Otevírací hodiny

  • Pondělí  10:00 - 18:00
  • Úterý  10:00 - 18:00
  • Středa  10:00 - 18:00
  • Čtvrtek  10:00 - 18:00
  • Pátek  10:00 - 18:00
  • Sobota  Zavřeno
  • Neděle  Zavřeno

Kontakt

Our Location

Copyright © 2018. Lostypos s.r.o.