Historický, již devatenáctý ročník Retro Prague 2018

Historický, již devatenáctý ročník Retro Prague 2018

Vážení přátelé historických automobilů.

Mnozí z vás kteří nás pravidelně sledujete, tyto informace znáte a jistě pro vás nejsou novinkou. Naše dnes občanské sdružení Retro Prague bylo před devatenácty lety založeno panem Josefem Štanglem, propagátorem a milovníkem historických automobilů.  Cílem tohoto spolku bylo organizovat společenské akce ale zejména jízdy historických automobilů. A to se nám daří do dnešní doby a letos to byl již devatenáctý ročník.

A kam vedla letošní trasa ? Start byl ve společnosti Ford Carent a odtud se necelá padesátka vozide l vydala po krásných okresních silničkách přes Benátky nad Jizerou, zámek Svijany, zámek Hrubý Rohozec do Liberce. Cestou se samozřejmě plnily "náročné" úkoly jako třeba jízda zručnosti a pravidelnosti.  Večer jsme poseděli v restauraci hotelu Imperial a připravili se na náročný následující den.  Druhý den ráno jsme za účasti primátora Liberce pana Tibora Batthyanyho vyrazili do obce Hejnice. Zde nás v před nádhernou bazilikou přivítal její farář a "posvětil" naše vozy i jízdu. Přes technické muzeum Bílý Potok a Frýdlantskou radnici jsme dojeli do města Zittau. Opět přivítání spoustou návštěvníků ale zejména místním starostou. Následující den, v neděli ráno se stavili v technickém muzeu v Liberci, odkud jsme jeli přes zámek Mnichovo Hradiště do Liblice kde bylo vyhodnocení a rozdány poháry a ocenění vítězům. A tak jen v rychlosti - celkovým vítězem a majitelem putovního poháru se stal po třech respektive čtyřech dnech pan Josef Mrázek z Českých Budějovic. Gratulujeme!!

O nás

Zabýváme se prodejem historických automobilů, jejich oceňováním a poradenstvím a v neposlední řadě také renovacemi.

Prodeji historických automobilů na profesionální úrovni se věnujeme od roku 2006, neboli máme již dvanáctiletou tradici. Výhodou koupě či prodeje v naší firmě – oproti kupování „z „ruky“ – je to, že Vám dokážeme nezávisle a odborně poradit a říct, o jaké vozidlo se jedná.

Otevírací hodiny

  • Pondělí  10:00 - 18:00
  • Úterý  10:00 - 18:00
  • Středa  10:00 - 18:00
  • Čtvrtek  10:00 - 18:00
  • Pátek  10:00 - 18:00
  • Sobota  Zavřeno
  • Neděle  Zavřeno

Kontakt

Our Location

Copyright © 2018. Lostypos s.r.o.