RETRO MOBILE Paříž 5 – 9.2 2014 a RETRO CLASSICS Stuttgart 13 – 16.3. 2014

Začátek „veteránské“ sezóny začíná pravidelně velkými výstavami a akcemi. Jako první je vždy Retro Mobile v Paříži (letos 5 až  9. února) a po pár týdnech následuje velká výstava ve Stuttgartu.  Vždy očekáváme co nového nám tyto výstavy přinesou, jaká nová vozidla se z bohaté historie motorismu objeví, ale také jaké budou letošní „ceny“ veteránů.

Již po několik let je ve znaku loga Retro Classics ve Stuttgartu maska jednoho velmi krásného a pro nás význačného automobil. Ano, správně, je to Aero 1000. A tak již tímto logem němečtí organizátoři naznačují, jak jsme pro ně velmi zajímavými a význačnými partnery. A je to vidět i na mnoha zájezdech ale  i samostatných „výpravách“ které na veletrh ve Stuttgartu z české republiky míří. A co ty ceny historických automobilů? Pro někoho velmi příjemné zjištěni, pro jiné trochu smutnější. Ano opět stouply. A tak ti co „veterána“ vlastní si mnou ruce za velmi dobře vložené investice, ti co jej nemají, budou muset hlouběji sáhnout do kapsy, či si nechat chuť na krásně prožité chvíle s veteránem zajít.

Ale dost povídání, podívejte se na několik fotografií z obou akcí.

O nás

Zabýváme se prodejem historických automobilů, jejich oceňováním a poradenstvím a v neposlední řadě také renovacemi.

Prodeji historických automobilů na profesionální úrovni se věnujeme od roku 2006, neboli máme již dvanáctiletou tradici. Výhodou koupě či prodeje v naší firmě – oproti kupování „z „ruky“ – je to, že Vám dokážeme nezávisle a odborně poradit a říct, o jaké vozidlo se jedná.

Otevírací hodiny

  • Pondělí  10:00 - 18:00
  • Úterý  10:00 - 18:00
  • Středa  10:00 - 18:00
  • Čtvrtek  10:00 - 18:00
  • Pátek  10:00 - 18:00
  • Sobota  Zavřeno
  • Neděle  Zavřeno

Kontakt

Our Location

Copyright © 2018. Lostypos s.r.o.